Zobacz takżeReklamacje i zwroty

 

Biżuteria sprzedawana w w sklepie www.bell-art.pl jest wykonana starannie i wolna od jakichkolwiek wad. Jeśli jednak z jakichś przyczyn chcesz ją zwrócić, jest to możliwe w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania towaru. Przed dokonaniem zwrotu proszę o kontakt: bellart.net@gmail.com

Zwrotowi nie podlegają przedmioty wykonywane na indywidualne zamówienie kupującego oraz modyfikowane na życzenie klienta – w rozumieniu art.10 ustęp 3 punkt 4 ustawy z dnia 2 marca 2000r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. z dnia 31 marca 2000r., nr 22, poz. 271).

Biżuterię należy odesłać w stanie niezmienionym wraz z formularzem odstąpienia od umowy (przesyłamy go drogą mailową), na adres:
Bell - Art Ewelina Jasińska
Ul. Inflancka 20/151
61-132 Poznań

Koszt przesyłki zwrotnej ponosi Kupujący. Ryzyko związane z odesłaniem przedmiotu także ponosi Kupujący, dlatego zalecamy, aby dokonując zwrotu towaru  wysłać przedmiot na takich warunkach, na jakich został on wysłany ze sklepu www.bell-art.pl - czyli np. przesyłką rejestrowaną (np. poleconą), bezpiecznie zapakowany, ubezpieczony na odpowiednią kwotę itp.

 .

Natomiast jeśli zdarzyło Ci się uszkodzić zakupioną biżuterię - nie martw się, możesz liczyć na jej naprawę. Cena takiej usługi będzie ustalana po zapoznaniu się z zaistniałymi uszkodzeniami.

 

 

Darmowa dostawa bellart.net@gmail.com +48 661-190-780
Copyright (c) 2015 Bell - Art. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Realizacja: DesignOrka | Shoper.pl
Sklep internetowy Shoper.pl