Zobacz takżeAktualności

W tym roku po raz kolejny zapraszam na spotkanie ze mną i moją biżuterią na targach Warsaw Mineral Expo.
5-6 marca 2016, godz. 10.00 - 18.00
Pałac Kultury i Nauki, Plac Defilad 1, Warszawa
 
Uwielbiam poznawać moje klientki i spotykać się z nimi na żywo.
Jak zwykle, na każde targi biżuteryjne, przygotowuję nowe kolekcje i wzory. Będzie także nowy wystrój stoiska (bez zmian pozostaną jedynie świeże kwiaty). Mam nadzieje, że i w tym roku skusicie się na odwiedzenie mojego stoiska ;)
Znajdziecie je w sali Diamentowej (mapka poniżej).
 
Impreza Warsaw Mineral Expo ma bogatą ponad dwudziestopięcioletnią tradycję, odbywa się w Warszawie a jej powierzchnia to 8000 m2. Imprezę odwiedza corocznie blisko 20 000 osób z całej Europy. Są na niej obecne największe firmy z branży jubilersko- mineralogicznej, łącznie ponad czterystu wystawców. Swoją obecnością zaszczycają nas ambasadorzy wielu państw, gwiazdy z pierwszych stron gazet, telewizja, opiniotwórczy dziennikarze.
Atrakcje:
  • Wystawa - unikatowy eksponat kompletnego skamieniałego krokodyla Dyrosaurus phosphaticus, który żył w eoceńskim morzu (Eocen to środkowa epoka Paleogenu, który z kolei jest najstarszym okresem ery kenozoicznej) około 55 mln lat temu! Okaz pochodzi z Maroka i ma ponad 1,5 m. Tego typu eksponat nie znajduje się w żadnym(!) z Polskich muzeów. Na terenie Polski będzie prezentowany po raz pierwszy.
  • Strefa projektanta – specjalnie wydzielona strefa dla młodych twórców biżuterii.
  • Geolandia – na Giełdzie będzie dostępne miejsce stworzone z myślą o dzieciach. Pod profesjonalną opieką pedagogiczną najmłodsi będą uczyć się rysować minerały, poszukają cennych „skarbów” w piaskownicach czy stworzą modele skamieniałości. Rodzice w tym czasie będą mogli spokojnie zwiedzać Giełdę.
  • Konkurs - kolejny raz, wszyscy zwiedzający będą mogli wziąć udział w losowaniu, w którym do wygrania będzie naturalny nieoszlifowany diament o wartości ok 3000pln! Kupony będą dodawane do biletów w kasach, a gablota z okazem będzie umieszczona w sali Diamentowej.
Bilety (do kupienia na targach):
  • normalny 15 zł
  • ulgowy (dla osób poniżej 18 roku życia i emerytów) 10 zł
  • rodzinne (dwójka dorosłych i dowolna ilość dzieci) 35 zł

 

  

 

Po letnich upałach zapraszam na orzeźwiającą wyprzedaż!

-15% na całą kolekcję biżuterii, a także na zamówienie indywidualne. Aby skorzystać z promocji wystarczy wpisać przy składaniu zamówienia w koszyku kod rabatowy: TURKUS i kliknąć niebieski przycisk. Cena od razu przyjemnie stopnieje.

Promocja trwa od 17 do 27 sierpnia i nie obejmuje produktów już przecenionych.

  

 

Warsaw Mineral Expo 2015

Serdecznie zapraszam na stoisko z biżuterią pracowni Bell - Art, podczas zbliżających się targów Warsaw Mineral Expo
 
 
7-8 marca 2015,
 
godz. 10.00-18.00,
 
Pałac Kultury i Nauki, Pl. Defilad 1, Warszawa

 

Będzie można nas znaleźć w sali Diamentowej (na prawo od głównego wejścia).

 

 

Jest to największa w Polsce Międzynarodowa Giełda Biżuterii i Minerałów. Odbywa się ona już od ponad 25 lat i można podziwiać na niej ponad 400 wystawców z całego świata, którzy prezentują m.in.: biżuterię, niezwykłe minerały, kamienie szlachetne, wyjątkowe wyroby jubilerskie i półprodukty do tworzenia biżuterii. Są wśród nich także rzemieślnicy, jubilerzy, złotnicy oraz artyści.

Oto niektóre z atrakcji jakie czekają odwiedzających:

• Diament Show – nowa strefa na targach jest przeznaczona dla najbardziej wymagającego klienta detalicznego i hurtowego poszukującego ekskluzywnej biżuterii i wyrobów z kamieni szlachetnych.
Wystawy kolekcjonerskie:
- biżuteria
- minerały
• Rzeczoznawca – bezpłatnie pomoże ocenić wartość przyniesionych okazów i wyrobów
• Geolandia – na Giełdzie będzie dostępne miejsce stworzone z myślą o dzieciach. Pod profesjonalną opieką pedagogiczną najmłodsi będą uczyć się rysować minerały, poszukają cennych „skarbów” w piaskownicach czy stworzą modele skamieniałości. Rodzice w tym czasie będą mogli spokojnie zwiedzać Giełdę.

 


 


 

Zapraszam tym razem do Krakowa. 

Będzie to wyjątkowa okazja aby na żywo obejrzeć, przymierzyć czy zakupić biżuterię z mojej pracowni. 

 

Darmowa dostawa bellart.net@gmail.com +48 661-190-780
Copyright (c) 2015 Bell - Art. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Realizacja: DesignOrka | Shoper.pl
Sklep internetowy Shoper.pl